Lokalizacja
Rafał Skrzypiński
Rafał Skrzypiński
Lek. stom.
 
Wtorek 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Piotr Salwa
Piotr Salwa
Lek. stom.
 
Poniedziałek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00
Eliza Adamczyk-Kozubek
Eliza Adamczyk-Kozubek
Lek. Stom.
 
Piątek 9-18
Anna Skalska
Anna Skalska
Lek. Stom.
 
Poniedziałek 9-15
Środa 9-15
Ewa Cieślikiewicz
Ewa Cieślikiewicz
Asystentka stomatologiczna
 
Marzena Kumor
Marzena Kumor
Asystentka Stomatologiczna
 
Rejestracja tel.: 41 343 16 71 (Dentysta, Protetyk,Chirurg)
25-366 Kielce, Śniadeckich 7 zobacz jak trafić»

Oferta

Lekarze: protetyk, chirurg stomatolog i dentysta

Gabinet stomatologiczny Dental Park oferuje pełny zakres usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w stomatologii z zakresu :

  • protetyka
  • implanty zębów
  • stomatologia estetyczna i zachowawcza
  • wybielanie zębów
  • chirurgia stomatologiczna

Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami oraz wykwalifikowanym personelem z wieloletnim doświadczeniem. Protetyka stomatologiczna pozwala na rekonstrukcje nawet bardzo zniszczonych zębów. Obecnie protetyk korzysta z najnowszych materiałów oraz rozwiązań technologicznych (korony pełnoceramiczne, licówki, implanty)

Proponujemy nowoczesną odbudowę braków zębowych w postaci implantów. Wszczepienie implantów wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesne, podzielone jest na dwa etapy: część chirurgiczną oraz protetyczną. Oferujemy uzupełnienia protetyczne w pełnym zakresie.

Jak udowodniono mając białe i zdrowe zęby dużo częściej się uśmiechamy przez co dużo korzystniej odbierani jesteśmy przez środowisko. Przebarwienia lub zmiana kolorytu zębów powstają od palenia tytoniu oraz picia kawy. Jeżeli pragniesz poprawić swój uśmiech w ofercie usług stomatologicznych znajdziesz wybielanie zębów. Białe zęby ułatwią Ci kontakty na szczeblu zawodowym.

Gabinet dentystyczny Dental Park wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub pod narkozą.

Chirurg stomatolog oferuje zabiegi :

  • usuwania zębów
  • usuwania zębów mądrości
  • leczenia ropni
  • chirurgia przedprotetyczna
  • wyłuszczenie torbieli.

Zapraszamy do gabinetu Dental Park oraz do telefonicznej rejestracji do dentysty oraz chirurga.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów, których głównym celem jest poprawienie wyglądu pacjenta. Mają one miejsce w różnych dziedzinach stomatologii: protetyce, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej. Najbardziej znanym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów , które zapewnia „piękniejszy uśmiech”. W leczeniu zachowawczym, wyk ... więcej »

Implanty

Implanty to aktualnie najbardziej kompleksowa forma odbudowy braków zębowych, która pozwala na uzyskanie estetyki i komfortu, jaki zapewnia posiadanie własnych zębów. Implant są wykonane z tytanu śruby o ściśle określonym kształcie i specjalnie przygotowanej powierzchni, którą lekarz implantolog wprowadza do kości szczęki lub żuchwy w miejscu utraconego korzenia zęba. Na śr ... więcej »

Protetyka - pracownia protetyczna

Protetyka stomatologiczna to głównie odbudowa brakujących zębów oraz rekonstrukcją zębów bardzo zniszczonych. Nowoczesna protetyka korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych i materiałowych jak wykonywane komputerowo licówki i korony pełnoceramiczne czy implanty. Obecnie w protetyce stosuje się także wiele rozwiązań, które są znane od stuleci, między innymi wykorzystan ... więcej »

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia dentystyczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej, zębów i tkanek otaczających. Znaczna większość zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym .Dental Park jako jeden z nielicznych oferuje również wykonywanie zabiegów pod narkozą. Najpowszechniejszym zabiegiem z zakresu chirurgii stomatologicznej jest usunięcie zęba czyli ... więcej »

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem pozwala wykonywać zabiegi stomatologiczne w sposób bardziej precyzyjny niż poprzez tradycyjne leczenie endodontyczne. Mikroskopy wykorzystywane w stomatologii mają zdolność do ponad 40-krotnego powiększenia obrazu. Dzięki wykorzystaniu urządzenia dochodzi do uwidocznienia miejsc wymagających ingerencji lekarza. W DENTAL PARK wykonujemy leczenie kanałow ... więcej »

Leczenie zębów w narkozie

Leczenie zębów w narkozie pozwala zmniejszyć dyskomfort pacjenta. Podczas zabiegów wykonywanych w znieczuleniu ogólnym pacjenci w ogóle nie odczuwają bólu, ani towarzyszącego im lęku. DENTAL PARK to jedna z nielicznych placówek, w której zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej czy stomatologii zachowawczej mogą być wykonywane pod narkozą. Zależy nam na tym, aby każdy z naszy ... więcej »

« powrót na stronę główną