Lokalizacja
Rafał Skrzypiński
Rafał Skrzypiński
Lek. stom.
 
Wtorek 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Piotr Salwa
Piotr Salwa
Lek. stom.
 
Poniedziałek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00
Eliza Adamczyk-Kozubek
Eliza Adamczyk-Kozubek
Lek. Stom.
 
Piątek 9-18
Anna Skalska
Anna Skalska
Lek. Stom.
 
Poniedziałek 9-15
Środa 9-15
Ewa Cieślikiewicz
Ewa Cieślikiewicz
Asystentka stomatologiczna
 
Marzena Kumor
Marzena Kumor
Asystentka Stomatologiczna
 
Rejestracja tel.: 41 343 16 71 (Dentysta, Protetyk,Chirurg)
25-366 Kielce, Śniadeckich 7 zobacz jak trafić»

Implanty

Stomatolog implanty, protetyk, protezy

Implanty

Implanty to aktualnie najbardziej kompleksowa forma odbudowy braków zębowych, która pozwala na uzyskanie estetyki i komfortu, jaki zapewnia posiadanie własnych zębów.

Implant są wykonane z tytanu śruby o ściśle określonym kształcie i specjalnie przygotowanej powierzchni, którą lekarz implantolog wprowadza do kości szczęki lub żuchwy w miejscu utraconego korzenia zęba. Na śrubie opierana jest porcelanowa korona protetyczna. Bardzo często implantem, nazywa się cały ząb odbudowany w ten sposób, czyli wszczep śródkostny i koronę protetyczną.

Piękne i zdrowe zęby są nieodłącznym atrybutem każdego człowieka. Podstawową funkcją jaką pełnią jest oczywiście rozdrabnianie pokarmu, ale również nadają naszemu uśmiechowi estetyczny wygląd. Jeżeli z jakiegoś powodu utraciłeś pojedynczego lub wiele zębów nie musisz się już martwić koniecznie umów się na spotkanie w naszym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Nasza pracownia protetyczna stwarza możliwość odbudowy utraconego zęba poprzez wstawienie nowoczesnych i funkcjonalnych implantów.

Implanty stomatologiczne to wykonane z tytanu elementy naśladujące utracone zęby. Po okresie integracji działają jak własne korzenie. Możemy w ten sposób odtwarzać braki pojedynczych zębów, wielu zębów lub poprawiać utrzymanie protez dentystycznych. Przywracają komfort, dając uczucie posiadania naturalnych zębów. Dzięki prostocie zabiegu implanty są obecnie najlepszą alternatywą dla utraconych zębów. Nasz protetyk precyzyjnie przygotuje dla Ciebie implant, który nie będzie się odróżniał od Twoich naturalnych zębów.

Przed przystąpieniem do zabiegu konieczna jest konsultacja i rutynowe badanie stomatologiczne.

Wszczepienie implantu następuje po dokładnej analizie oraz wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Dzięki znieczuleniu cały zabieg jest całkowicie bezbolesny. Po wszczepieniu implantu następuje proces ,,gojenia się " (osteointegracja), który trwa od 3-6 miesięcy. Po upływie odpowiedniego czasu przeznaczonego na osteointegrację (3-6 miesięcy) następuje odsłonięcie implantu.

Część protetyczne jest ostatnim etapem wstawiania implantu. Jej przebieg zależy od wyboru rozwiązań protetycznych oraz od ilości brakujących zębów.

Zapraszamy do pierwszej wizyty na której zostaną pobrane wyciski oraz ustalone wszystkie wykorzystane rozwiązania

Galeria zdjęć


« powrót do: Oferta