Lokalizacja
Rafał Skrzypiński
Rafał Skrzypiński
Lek. stom.
 
Wtorek 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Piotr Salwa
Piotr Salwa
Lek. stom.
 
Poniedziałek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00
Eliza Adamczyk-Kozubek
Eliza Adamczyk-Kozubek
Lek. Stom.
 
Piątek 9-18
Anna Skalska
Anna Skalska
Lek. Stom.
 
Poniedziałek 9-15
Środa 9-15
Ewa Cieślikiewicz
Ewa Cieślikiewicz
Asystentka stomatologiczna
 
Marzena Kumor
Marzena Kumor
Asystentka Stomatologiczna
 
Rejestracja tel.: 41 343 16 71 (Dentysta, Protetyk,Chirurg)
25-366 Kielce, Śniadeckich 7 zobacz jak trafić»

Stomatologia estetyczna

Dentysta Kielce, wybielanie zębów, poprawa estetyki zębów

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów, których głównym celem jest poprawienie wyglądu pacjenta. Mają one miejsce w różnych dziedzinach stomatologii: protetyce, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej. Najbardziej znanym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów , które zapewnia „piękniejszy uśmiech”. W leczeniu zachowawczym, wykorzystując nowoczesne materiały kompozytowe, można poprawić wygląd przebarwionych, uszkodzonych zębów. Tam, gdzie takiej metody nie da się zastosować dla trwalszego efektu można zastosować korony lub licówki. Prawie wszystko co robi się w protetyce ma ogromne znaczenie dla wyglądu estetycznego.

W obecnych czasach zdrowe proste i białe zęby są oznaką zdrowia i sukcesu, dlatego stomatologia estetyczna jest naszą pasją i hobby a także jedną z naszych głównych specjalizacji w kieleckim gabinecie stomatologicznym.

Dzięki doskonale wyposażonej nowoczesnej przychodni stomatologicznej w Kielcach a także najnowszym technologiom i innowacyjnym materiałom jesteśmy w stanie zapewnić naprawdę piękny uśmiech.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej:

  • Uzupełnienia ubytków próchnicowych wykonujemy techniką warstwową, są one idealnie dopasowane do koloru zęba, pracujemy na najlepszych i najnowszych kompozytach światłoutwardzalnych, znanych i cenionych marek na całym świecie
  • Wykorzystując najnowocześniejsze materiały możliwa jest zmiana kształtu i koloru zębów, domknięcie szpar (tzw. ortodoncja w 1 godzinę) oraz przestrzeni między zębami, wykonujemy również licówki kompozytowe bez potrzeby opracowywania zęba (jeśli pozwalają na to warunki zgryzowe), dzięki temu twarde tkanki zęba pozostają całkowicie nienaruszone
  • wybielanie zębów - nowoczesne zabiegi stomatologiczne mające na celu zmianę koloru zębów
  • licówki - cienkie i estetyczne nakładki na zęby korygujące ich kształt, kolor i wielkość
  • korony cyrkonowe - stałe protetyczne uzupełnienie brakujących zębów z najnowocześniejszego aktualnie materiału (tlenku cyrkonu)

Stomatologia estetyczna posiada bardzo szeroki zakres usług powyżej przedstawiliśmy tylko część, jeżeli chcesz poprawić swój uśmiech jak i stan zdrowia swojego uzębienia koniecznie umów się na wizytę. Dentysta zaprasza do gabinetu.

Galeria zdjęć

Przed
Po

« powrót do: Oferta